REFERENCE 

Milá paní Habartová, jsme moc rádi, že jsme mohli zažít individuální přípravu právě s Vámi. Byli jsme potom klidnější a připravenější :-). U porodu nám to moc pomohlo! Ještě jednou děkujeme a můžete to vyvěsit i na Vaše stránky, ať to všichni ví, že Vás doporučujeme :-)).

Anna a Petr V., Tábor (4/2020)


Zuzko, díky za individuální přípravu k porodu. Společné setkávání bylo moc příjemné. Dodalo mi potřebné zklidnění a důvěru. Ať se vám daří!

Monika N., Planá n. L. (10/2019)


Zuzčino směřování a činnost se mi dostalo do povědomí před 7 lety, kdy jsme se velice letmo setkaly během předporodního kurzu, který jsme obě jako nastávající maminky navštěvovaly. Když jsem se letos začala chystat na příchod našeho druhého syna, věděla jsem, že už nepotřebuji absolvovat další kompletní kurz, zároveň jsem ale nechtěla být úplně nepřipravená. Vzpomněla jsem si na sympatickou dulu Zuzku a zkusila ji se svou představou individuálního předporodního setkání oslovit. Hned na 1. kávě jsme si padly do oka a domluvily pro obě vyhovující podobu následujících 3 setkání. Zuzku jako dulu i člověka vřele doporučuji. Během našich sedánků ve velice příjemném prostředí jsme probraly vše, týkající se přípravy na porod, porodu samotného i doby šestinedělí. Ochotně našla odpovědi na všechny mé otázky. Krom porodních témat jsme zabrouzdaly i do vod všedního života, vztahů i výchovy již odrostlejších dětí. Vše v bezva uvolněné atmosféře a s humorem. U porodu jsem ji jako doprovod neměla, nicméně mě ochotně podporovala i po telefonu, následně jsme vše ještě probraly, abych si v sobě celou záležitost mohla urovnat a v klidu uzavřít. Myslím, že je moc fajn mít vedle sebe nejen kamarádky, maminku a rodinu, ale i člověka, který má do ženství vhled a dokáže spoustu věcí ukázat i v jiném úhlu. A Zuzka tímto člověkem je. Díky! 

Lucie B., Tábor (6/2019)


Zuzana je opravdu profesionální dula. Porod s její přítomností byl i díky Zuzaně klidný, krásný a tak mile " obyčejný". Jsme moc rádi, že se stala kmotrou naší dcery, kterou jsme doma u kamen přivedli na svět. 

Tereza P., Tábor (10/2018)


Původně jsem vůbec nerozuměl tomu, proč chce moje žena k porodu dulu. Připadalo mi to zbytečné, vždyť přece u porodu bude odborný personál, tak proč tam mít ještě nějakou ženskou, která ani není zdravotník a ještě stojí docela dost peněz? To své ženě jako doprovod nestačím? Ovšem po osobní zkušenosti s dulou Zuzanou, jsem vše přehodnotil a jsem velice rád, že nás k porodu doprovázela. Pečovala o moji ženu s viditelným porozuměním tomu o čem porod je. Uklidnila moje obavy (muže, který má starost o svou rodící ženu), vysvětlila vše, co bylo potřeba a vůbec jsem neměl pocit, že by mi brala moji roli - naopak jsem se mohl uvolnit a být tam naplno (nebo nebýt, když jsem se potřeboval "provětrat"). Takže díky, díky. A všem nastávajícím otcům vzkazuji, když chce vaše žena dulu, jděte do toho, má to smysl!

Marek L., Soběslav (8/2018)