PŘEDPORODNÍ KURZY

Připravila jsem pro vás několik druhů kurzů předporodní přípravy.  

Kurzy jsou buď jen pro těhotné ženy nebo pro páry.

Vybírat můžete za skupinových nebo individuálních variant.

Skupinové kurzy probíhají v Táboře a v Soběslavi.

Všechny kurzy jsou navrženy tak, aby vám předaly potřebné informace a dovednosti k tomu, abyste se co nejlépe připravila (případně i váš partner) na porod a ranou péči o vás a vaše miminko - šestinedělí. Cílem všech mých kurzů je posílit vás jako ženu-matku (v případě kurzů pro páry, posílit vás jako rodiče). Podpořit vás ve vaší přirozené schopnosti toto všechno zvládnout.

Témata o kterých budeme (nejen) mluvit: Příprava na porod - co zařídit před porodem, jak dobře připravit své tělo na porod, jak se naladit... Porod - průběh, mechanismus, prožívání, jak poznat počátek, partner u porodu, dech, polohy, porodní plán apod. Šestinedělí - význam, změny, průběh, péče o sebe a o dítě, potřeby miminka - jak je poznat a jak na ně reagovat, kojení apod.

S kým se na kurzech potkáte? Lektorkou kurzu jsem já - Zuzana Habartová, během lekce kojení se setkáte s dlouholetou laktační poradkyní a dulou Janou Dvořákovou. V případě skupinových kurzů se můžete potkat s dalšími ženami/páry, které se stávají matkami/rodiči, tak jako právě teď vy. Můžete s nimi sdílet své příběhy, dojmy, naděje, obavy, postřehy.. Můžete v nich najít nové přátele a kamarády, se kterými se pak budete třeba ještě dlouho setkávat a podporovat se. Můžete tak pomoci i vašim dětem utvářet budoucí přátelství...A další a další výhody, které vám může nabídnout jen osobní setkání.....to, co vám nedá sebelepší kniha či on-line kurz :-).

Pojďte se potkávat, má to smysl!

Kurzy jsou zaměřené na přípravu k přirozenému - fyziologickému porodu. Pokud potřebujete jiné - specifické zaměření, doporučuji vám individuální kurz, na kterém se můžeme věnovat vašim konkrétním potřebám.

Adresy kurzů:  Soběslav:  Wilsonova 420/27, vedle Envi-Pur, možnost parkování před budovou

                           Tábor: jógové studio S láskou k ženám, Žižkova ulice (vedle Střelnice)