DULA

Jako dula pracuji od roku 2010. V roce 2012 jsem úspěšně zakončila dvouletý výcvik pro duly ve spolku České duly. V současné době pracuji samostatně (nejsem členem žádné organizace pro duly). 
Doprovázím ženy a jejich rodiny hlavně v Jihočeském kraji. Jsem však schopna doprovázet kdekoli v dojezdové vzdálenosti cca 100 km od mého bydliště - Planá nad Lužnicí.


Od dětství mne fascinovala role ženy jako matky. Hlavně počátky této proměny - velmi mě k tomu tehdy inspirovalo těhotenství mojí mamky a následně narození mého bratra a péče o něj jako o miminko. Později jsem se sama stala matkou - postupně trojnásobnou. Sama jsem poznala, jak může být prospěšné, mít v tomto období vedle sebe jinou ženu, která podporuje, pomáhá, naslouchá a ví....

Mé zkušenosti z praxe duly mne stále utvrzují v tom, že tato cesta má smysl. Proto se nadále v tomto směru odborně vzdělávám.

Zatím nejčastější místa mého doprovodu: Tábor a okolí, Havlíčkův Brod, Písek.

Více o tom, kdo je dula zde.

Zajímá vás více nebo si chcete domluvit schůzku?

První setkání bývá zpravidla půlhodinové -seznamovací, konzultační a nezávazné. To znamená, že se sejdeme někde na kávě/čaji apod., osobně se poznáme a popovídáme si o tom, jakou máte představu o naší spolupráci a jakým způsobem a za jakých podmínek jsem já schopna ji naplnit.  V závěru schůzky si dohodneme termín, do kterého mi potvrdíte naší případnou další spolupráci.